Інтернет-магазин книг Українська книга, м. Київ | Купити книги в книжковому інтернет магазині - Новинки
    Головна | Оплата та доставка | Задати питання | Ваш кошик | Оформити замовлення | Контакти

Каталог товарів
Публіцистика (52)
Подарункова література (101)
Художня література (246)
Історична література (121)
Дитяча література (23)
Хобі, дім, дозвілля (33)
Книги для юнацтва (5)
Мемуаристика. Біографії (17)
Книги іноземними мовами (9)
Гуманітарні науки (13)
Аудіо-книга
Книги про Київ (40)
Повний список товарів

Пошук
Розширений пошук

Вхід
E-Mail:
Пароль:
Реєстрація

Сортування за ціною
До 100
От 100 до 250
От 250 до 500
От 500 до 1000
От 1000 и выше

Рекомендовані
Печорна Олена. Химерниця.
Печорна Олена. Химерниця.
130 грн.

Новинки
Докінз Річард. Егоїстичний ген.
Докінз Річард. Егоїстичний ген.
179 грн.

Останні новини
Пример новости!

Кращі товари
01. Сингаївський Сергій. Дорога на Асмару
02. Портников Віталій. Евора.
03. Портников Віталій. Богородиця у синагозі
04. Портников Віталій. Тюрма для янголів
05. Даневська Ірина . Німецький принц Богуслав Радзивіл.
06. Забужко Оксана. КАЗКА ПРО КАЛИНОВУ СОПІЛКУ
07. Забужко Оксана. Музей покинутих секретів.
08. Постріл на сходах
09. ІВАН КОТЛЯРЕВСЬКИЙ. ЕНЕЇДА.
10. ІСТОРІЯ УКРАЇНИ від діда Свирида
Новые товары Новые товары
Показано 1 - 8 (всього 516 новинок) Сторінки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...  Следующая 
Брехуненко Віктор. Україна й українці: ім’я як поле битви. Брехуненко Віктор. Україна й українці: ім’я як поле битви.
У книзі в науково-популярному форматі розглянуто походження самоназви "Україна" та її перетворення на єдине ім’я українського світу, простежено появу ідентичності "українці", "український народ". За допомогою наукових аргументів спростовано маніпулятивні версії родоводу та смислового наповнення поняття "Україна". З’ясовується природа іншої нашої самоназви - "Русь" та похідних від неї понять: "Росія", "Мала Русь" / "Мала Росія", "Велика Русь" / "Велика Росія", "російський народ", "малоросійський народ". Показано як Московія привласнювала ім’я "Русь" та його грецький відповідник "Росія", видаючи світові за нібито свою природну самоназву. Для всіх, хто цікавиться історією України
Добавлено: 10 Февраль 2020 г.
Производитель:

Цена: 190 грн.
Количество:
Мушкетик Юрій. Іду на ви. Мушкетик Юрій. Іду на ви.
Юрій Мушкетик (1929—2019) — майстер сучасної української прози. Його творчість відображає історичний розвиток держави і роль особистості в ньому, автор надзвичайно чутливий і до ритмів сучасного життя. У «повісті давно минулих літ» — «Іду на ви» Юрій Мушкетик відтворив життя кочівних племен, атмосферу чільного града Київської Русі — Києва. В центрі оповіді — юний русич Бус, який потрапив у полон до племені половчан і після різних пригод та випробувань повертається до свого роду і народу — до русів, полян, тобто — слов’ян. Статті, оповідання, повісті, романи, новели на історичну тематику Ю. Мушкетик вибудовує на реальних подіях і постатях, але їх можна жанрово уточнити, як новела-версія, оповідання-гіпотеза, повість-диспут, роман-дослідження… Трагедійність його творів, що просякнуті гіркою правдою ХХ століття і століть минулих («Суд», «Солодке життя Оникія», «Козаки», «Українці донині, нині, прісно і вовіки віків»), якась озонна, катарсисна, вона очищує душу, наче знімає з неї тягар безневинної вини, в ній лунає чистий голос правди.
Добавлено: 10 Февраль 2020 г.
Производитель:

Цена: 170 грн.
Количество:
Мушкетик Юрій. Дорога в безвість. Мушкетик Юрій. Дорога в безвість.
Твopчicть видaтнoгo пиcьмeнникa-миcлитeля, тaлaнoвитoгo icтopикa-poмaнicтa Юpiя Мушкeтикa (1929–2019) cпpямoвaнa нa твopeння piднoгo нapoду як укpaїнcькoї нaцiї. Aвтop пиcaв нa cучacну тa icтopичну тeмaтику, пpo icтopичний poзвитoк дepжaви i poль ocoбиcтocтi в ньoму. Бiльшicть йoгo poмaнiв, пoвicтeй, oпoвiдaнь — цe xудoжньo мaйcтepнi poзмиcли нaд людcькoю пpиpoдoю, злeтaми, кaтaклiзмaми людcькoї душi, нaд вiчними дуxoвними цiннocтями. Пиcьмeнникa тpивoжить нeпoвнoтa icтopичнoї пaм’ятi в cуcпiльнiй cвiдoмocтi, нe лишe дaвньoї, a й XX cтoлiття, у якoму жopcтoкo влaдapювaв тoтaлiтapний кoмунicтичний peжим. Цю тpaгiчну пpaвду пиcьмeнник peaлicтичнo зoбpaзив у пoвicтi «Дopoгa в бeзвicть». Дo тpaгiчнoї дoлi гoлoвнoгo гepoя цiєї пoвicтi пpизвeлa «чужa, пoгaнa, злoбнa» влaдa, пpaвитeлi якoї — «нeлюди». У твopax «мaлoгo жaнpу», нoвeлax i oпoвiдaнняx, тaкoж виpocтaє дo виcoкoгo i чиcтoгo xудoжньoгo узaгaльнeння гipкa пpaвдa XX cтoлiття i cтoлiть минулиx («Coлoдкe життя Oникiя Зaйця», «Пo xлiб» тa iн.).
Добавлено: 10 Февраль 2020 г.
Производитель:

Цена: 140 грн.
Количество:
Гавур Люба. Чарівні візерунки. Частина 2

Добавлено: 05 Февраль 2020 г.
Производитель:

Цена: 390 грн.
Количество:
Печорна Олена. Химерниця. Печорна Олена. Химерниця.
Микола — очільник провінційного містечка, місцевий «князьок», улюбленець долі. Та що він робить тут, у хаті старої відьми Шептулихи? Вона — його остання надія на порятунок доньки. Двоє найближчих друзів Миколи вже втратили найдорожчих. Тепер його черга. Але замість старої його зустрічає дивне дівча — химерниця, «що думки читає». Звідки вона взялася? Доля не знає випадковостей. Колись Микола та його друзі вчинили страшну наругу. Вони забрали те, що їм не належало. І час поновлювати рівновагу. Час віддавати. Тільки щира жертва врятує доньку. Чим заплатить батько за власні гріхи? І ким насправді є та, яку потайки називають химерницею?..
Добавлено: 30 Январь 2020 г.
Производитель:

Цена: 130 грн.
Количество:
Докінз Річард. Ілюзія Бога. Докінз Річард. Ілюзія Бога.
Річард Докінз спонукає читача неупереджено поглянути на сенс релігії, не нав’язуючи власної думки, а заохочуючи до самостійних роздумів і висновків. Автор розглядає особливості так званої «ейнштейнівської релігії», за якою Бог — це метафора на позначення загадковості Всесвіту, критикує «гіпотезу про Бога», осмислює, чи дійсно релігія є регулятором моральності, розкриває значення еволюції та природного добору. Кожну свою тезу науковець підкріплює цікавими історичними фактами та посиланнями на достовірні джерела.
Добавлено: 30 Январь 2020 г.
Производитель:

Цена: 229 грн.
Количество:
Докінз Річард. Егоїстичний ген. Докінз Річард. Егоїстичний ген.
«Егоїстичний ген» — перша і водночас визначна книжка Річарда Докінза, що досі залишається найвідомішою його працею і навіть через 40 років інтригує та не втрачає своєї актуальності. «Ми є машинами для виживання — самохідними роботами, що сліпо запрограмовані на збереження егоїстичних молекул, відомих як гени», — саме так проголошує автор. У чому ж полягає «егоїстичність» генів? Чому вчений так безжально висловлюється про людей? Які погляди відстоює? Річард Докінз наполягає на тому, що саме ген, а не особина є одиницею природного добору. Несподівано, чи не так? Але це ще не все. Альтруїзм автор пояснює не підсвідомим намагання зберегти вид, а саме егоїстичністю генів: вони вдаються до найвигіднішої стратегії, щоб залишити у вічності часточку себе. Більше того, Докінз — той, хто вперше ввів поняття «мем», що є аналогом гена в живому організмі, але не на рівні біології, а на рівні культури. І якщо ми впевнені, що тільки залишивши потомство, продовжимо себе у вічності, то Докінз стверджує, що це геть не так: через кільканадцять поколінь від наших генів і сліду не буде, а от меми, створені нами, справді існуватимуть вічно.
Добавлено: 30 Январь 2020 г.
Производитель:

Цена: 179 грн.
Количество:
Докінз Річард. Сліпий годинникар: як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті. Докінз Річард. Сліпий годинникар: як еволюція доводить відсутність задуму у Всесвіті.
• Від автора «Егоїстичного гена» • 30 років у списку бестселерів • Перекладено майже всіма мовами світу Яскрава і доволі популярна наукова метафора стверджує, що жоден годинник не міг би існувати без свого творця, годинникаря. Під годинником тут маються на увазі живі організми, а годинникар — не хто інший, як Божественний Розробник, тобто Бог. Затятий дарвініст і апологет еволюції Докінз доводить, що для виникнення життя в усій складності його проявів не потрібна допомога надприродних сил. Єдиним «розробником» складних живих організмів є природний добір, який не має якихось цілей, мети і бачення кінцевого результату, а тому є «сліпим годинникарем». Докінз захищає еволюційний погляд на світ і розвінчує міфи довкола дарвінівської теорії. Дотепність і широка ерудиція автора дають йому змогу легко оперувати прикладами з різних галузей — від комп’ютерного програмування до поезії Шекспіра. Він переконливо доводить, що навіть найскладнішими процесами розвитку керують сліпі сили природи.
Добавлено: 30 Январь 2020 г.
Производитель:

Цена: 238 грн.
Количество:
Показано 1 - 8 (всього 516 новинок) Сторінки:  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...  Следующая 

Создание, продвижение и поддержка интернет-магазина - студия "Evolution"