подарункова література, альбоми про Україну, інтернет-магазин книг, м. Київ | Купити подарункову літературу, альбоми про Україну, подарункові книги в книжковому інтернет магазині - АТО, Майдан
    Головна | Оплата та доставка | Задати питання | Ваш кошик | Оформити замовлення | Контакти

Каталог товарів
Публіцистика (46)
Подарункова література (80)
Художня література (204)
  АТО, Майдан (14)
  Детектив (15)
  Психологія (3)
  Сучасна українська (112)
  Сучасна зарубіжна (21)
  Класична українська
  Класична зарубіжна (13)
  Поезія (17)
Історична література (82)
Дитяча література (44)
Хобі, дім, дозвілля (30)
Книги для юнацтва
Мемуаристика. Біографії (13)
Книги іноземними мовами (8)
Гуманітарні науки (14)
Аудіо-книга
Книги про Київ (38)
Повний список товарів

Пошук
Розширений пошук

Вхід
E-Mail:
Пароль:
Реєстрація

Сортування за ціною
До 100
От 100 до 250
От 250 до 500
От 500 до 1000
От 1000 и выше

Рекомендовані
Лойко Сергій. Аеропорт
Лойко Сергій. Аеропорт
160 грн.

Новинки
Галайба В. БОРЬБА С ПРЕСТУПНОСТЬЮ В СТАРОМ КИЕВЕ
Галайба В. БОРЬБА С ПРЕСТУПНОСТЬЮ В СТАРОМ КИЕВЕ
45 грн.

Останні новини
Пример новости!

Повідомлення
УведомленияПовідомити мене про нове і 94 ДНІ. ЄВРОМАЙДАН ОЧИМА ТСН


Розповісти другові
 

Повідомити друзям та знайомим про наш магазин


94 ДНІ. ЄВРОМАЙДАН ОЧИМА ТСН
Предыдущий товар Товар 1 из 14
категории АТО, Майдан
 Следующий товар
94 ДНІ. ЄВРОМАЙДАН ОЧИМА ТСН
Увеличить

Пропонуємо одну з перших документальних книг, яка на своїх сторінках зібрала до купи фотографічні матеріали, щоб детально відтворити перебіг трагічних подій 94-х днів Евромайдану.

Незалежно від того, які реформи і трансформації чекають Україну у подальшому, цю сторінку її історії не забути ніколи, і дуже важливо розібратися, зрозуміти і сприйняти нову частину історії країни, такою якою вона була насправді.

КНИГА «94 ДНІ. ЕВРОМАЙДАН ОЧИМА ТСН»

Що сталося у ті холодні дні? Події шалено розгортувались і швидко змінювались, набуваючи все більшої трагічної окраси. Спочатку були розігнані студенти, а потім виникло масове громадянське протистояння владі.

Почали з’являтися перші загиблі й постраждалі. Телевізійні новини вже не встигали опрацювати інформацію, щоб дати належну оцінку неймовірним подіям. Мало хто тоді міг розібратися в усьому: усі тільки мовчки спостерігали. Мільйони українців з великим занепокоєнням дивилися як спалахує центральна частина столиці. Як все заволікає густим чорним димом і місто починає горіти буквально. В той же час різко зростає агресія.

Незважаючи на патріотичний підйом, багато людей по різному розуміють ситуацію, турбуючись тим у що виллється для країни «революція гідності». На противагу патріотичному духу зростає і супротив влади, що у подальшому виливається у криваву бійню, де загинуло понад сотню людей.

Ми пам’ятаємо, як довго текли ті дні у безперервному потоці драматичних події. Пам’ятаємо радість невеличких перемог і гіркоту утрати.

Вся ця історія творилася на очах мільйонів людей. Це історія, яку виборювали українці разом і написали її разом, а тепер з’явилась можливість і прочитати про неї.

Всім відомо, що телевізійні новини якнайкраще відображають дух події. Тому ця книга є не просто хронологічним виданням, а задокументованою і творчо проілюстрованою працею журналістів, яка дуже детально відтворює з неймовірною якістю усі спогади, емоції, страждання і переживання, що відчував український народ у ті дні.

Книга «94 дні. Евромайдан очима ТСН» – це колективна праця багатьох журналістів, операторів, ведучих і редакторів команди ТСН. Безсумнівно, їх найкращі роботи потраплять на сторінки підручників з нової історії Русь України!

94-и дні протистояння «революції гідності» у фотографічних спогадах допоможуть нам добре згадати кожен день: як це було.

Ця книга не залишить байдужим нікого! Вона обов’язково повинна бути в колекції кожного історика, або навіть простого громадянина України.350 грн.
Отзывы Количество:

Создание, продвижение и поддержка интернет-магазина - студия "Evolution"