Художня література, сучасна українська, інтернет-магазин книг, м. Київ | Купити сучасну літературу в книжковому інтернет-магазині - Сучасна українська
    Головна | Оплата та доставка | Задати питання | Ваш кошик | Оформити замовлення | Контакти

Каталог товарів
Публіцистика (46)
Подарункова література (80)
Художня література (209)
  АТО, Майдан (14)
  Детектив (15)
  Психологія (3)
  Сучасна українська (116)
  Сучасна зарубіжна (21)
  Класична українська
  Класична зарубіжна (13)
  Поезія (17)
Історична література (82)
Дитяча література (44)
Хобі, дім, дозвілля (30)
Книги для юнацтва
Мемуаристика. Біографії (13)
Книги іноземними мовами (8)
Гуманітарні науки (14)
Аудіо-книга
Книги про Київ (38)
Повний список товарів

Пошук
Розширений пошук

Вхід
E-Mail:
Пароль:
Реєстрація

Сортування за ціною
До 100
От 100 до 250
От 250 до 500
От 500 до 1000
От 1000 и выше

Рекомендовані
Шпак Денис. Новий Берлін. Дійти правди.
Шпак Денис. Новий Берлін. Дійти правди.
180 грн.

Новинки
Лузина Л. НЕВЕРОЯТНЫЙ КИЕВ ЛАДЫ ЛУЗИНОЙ.
Лузина Л. НЕВЕРОЯТНЫЙ КИЕВ ЛАДЫ ЛУЗИНОЙ.
430 грн.

Останні новини
Пример новости!

Повідомлення
УведомленияПовідомити мене про нове і Бойченко Олександр. Мої серед чужих.


Розповісти другові
 

Повідомити друзям та знайомим про наш магазин


Бойченко Олександр. Мої серед чужих.
Предыдущий товар Товар 41 из 116
категории Сучасна українська
 Следующий товар
Бойченко Олександр. Мої серед чужих.
Увеличить

Рік видання: 2017

Кіл-ть стор.: 320

Обкладинка: тверда

IBSN: 978-617-614-026-9

Формат: 60х84 1/32

Лесь Белей про канон:

Гарольд Блум у «Західному каноні» вказує на універсальність та вузькість світового канону літератури, ніби це «Шекспір і кілька білих мертвих чоловіків». Умберто Еко вважає, що в сучасному океані мистецтва смаки, а отже, і персональні канони двох освічених людей, можуть повністю не перетинатися, тобто всякому городу свій нрав і канон. «Мої серед чужих» — це і є (неповний, якщо вірити анотації) канон О. Бойченка.

Лесь Белей про цільову аудиторію книги:

Підзаголовок книжки «Мої серед чужих» також іронічний: «Читацький путівник для дітей старшого шкільного та молодшого студентського віку». Сумніваюся, що у нашій країні набереться хоча б один відсоток «студентів молодшого студентського віку», не кажучи вже про «старшого шкільного» (і не тільки у Донецьку, а й у Чернівцях), які б хоч раз чули про Ґєдройця, Колаковського, Морстина, Грабала, Зілагі, Носака, Фріша та ін. Адресати з підзаголовку «Моїх серед чужих» могли чути про Канта, Ніцше, Пруста, Джойса та ін., але сумніваюся, щоб ними зачитувалися, бо ж Бойченко достатньо добре знає академічну сферу нашої багатостраждальної країни і те, звідки (тобто з яких сайтів) беруться студентські та учнівські реферати.

Олександр Бойченко про створення книги:

Всього до книги увійшло 73 оповідання, що згруповані у 5 розділів. Розділи створювались за географічним принципом – місцем народження згадуваного письменника. Точка відліку – Чернівці, далі – на захід, вздовж меридіану: спершу окіл колишньої Австро-Угорщини, через Західну Європу – до Америки, потім – Японія, нарешті ... можна рухатись так на захід, щоб аж до Росії дістатись.Найпростіший буде шлях, якщо я відберу тексти про найулюбленіших авторів. Як правило – це автори відомі, або автори, які варті того, щоб бути відомими. І писалося про них у 8 випадках з 10 з повагою і любов`ю. Розгромні тексти зруйнували б цілісність, яка мені потрібна. 

Олександр Бойченко про фундамент свого світогляду:

Ніцше, Юнг, Кант – це те, що читалося в ранній молодості і вплинуло на мене найбільше, сформувало відповідний світогляд. Якщо ти прочитаєш їх в 40 років, то вони можуть вплинути, а можуть не вплинути. Якщо читати у 18-19-20, то це стає одним з каменів, які кладуться в фундамент твого світогляду.

Вікіпедія про "Мої серед чужих":

...книга Олександра Бойченка, у якій він представляє біографії та особливості творів свої улюблених іноземних авторів. У підзаголовку книги вказано також її призначення сформульоване автором: «Читацький путівник для дітей старшого шкільного та молодшого студентського віку». Книга написана у есеїстичному стилі і поділена на декілька розділів відповідно до регіону походження автора відносно України або рідної для Бойченка Буковини...115 грн.
Отзывы Количество:

Создание, продвижение и поддержка интернет-магазина - студия "Evolution"