Художня література, сучасна українська література, детектив, інтернет-магазин книг, м. Київ | Купити сучасну українську літературу, детектив в книжковому інтернет-магазині - Сучасна українська
    Головна | Оплата та доставка | Задати питання | Ваш кошик | Оформити замовлення | Контакти

Каталог товарів
Публіцистика (52)
Подарункова література (104)
Художня література (249)
  АТО, Майдан (13)
  Детектив (17)
  Психологія (3)
  Сучасна українська (137)
  Сучасна зарубіжна (23)
  Класична українська (8)
  Класична зарубіжна (10)
  Поезія (25)
Історична література (122)
Дитяча література (23)
Хобі, дім, дозвілля (34)
Книги для юнацтва (5)
Мемуаристика. Біографії (18)
Книги іноземними мовами (9)
Гуманітарні науки (14)
Аудіо-книга
Книги про Київ (40)
Повний список товарів

Пошук
Розширений пошук

Вхід
E-Mail:
Пароль:
Реєстрація

Сортування за ціною
До 100
От 100 до 250
От 250 до 500
От 500 до 1000
От 1000 и выше

Рекомендовані
Шкляр Василь. Характерник.
Шкляр Василь. Характерник.
145 грн.

Новинки
Паталах Олексій. Від Січі до Чорноморії. Запорозьке та чорноморське козацтво в російсько-турецьких війнах другої половини XVIII століття.
Паталах Олексій. Від Січі до Чорноморії. Запорозьке та чорноморське козацтво в російсько-турецьких війнах другої половини XVIII століття.
0 грн.

Останні новини
Пример новости!

Повідомлення
УведомленияПовідомити мене про нове і Заставська Ксенія. STECK. Мережива життя.


Розповісти другові
 

Повідомити друзям та знайомим про наш магазин


Заставська Ксенія. STECK. Мережива життя.
Предыдущий товар Товар 24 из 137
категории Сучасна українська
 Следующий товар

Усі три книжки ("Талісман кохання", "STECK. Мережива життя", "Veto на щастя" Ксенії Заставської об’єднують помітні спільні риси. По-перше, це згадані вже історичні та генетичні ребуси або, краще сказати, пасьянси. Їх напрочуд і на заздрість усім читачам успішно розгадує, розкладає та розв’язує головна персонажка – активна і сильна, але часом на перших порах трохи наївна (надто в питаннях історії) білява красуня. І, що дуже важливо, вона неодмінно знайомиться з романтичним, вихованим, бажаним і просто ідеальним чоловіком! Якщо це знайомство відбувається після болісних розчарувань і втрат – що ж, тим потужніший ефект.

Так і формується цей коктейль, такий собі фірмовий стиль письменниці Заставської. Хвилюючий і болючий історичний епос у ньому сполучається з любовним романом. Легка і популярна форма межує зі складними історичними питаннями та моральними проблемами. Цікаво, що всупереч поширеній практиці жанру, Ксенія Заставська працює не так із стереотипами, як із їх подоланням, і не уникає складних запитань, неоднозначних життєвих ситуацій. До прикладу, в епізодах про бої між УПА, Армією Крайовою та радянськими силами згадуються не лише подвиги, а й непривабливі дії кожної сторони. Часто в Заставської з’являються й образи кохання чи дружніх стосунків між ворогами, що руйнують таким чином шаблонне чорно-біле розуміння подій двадцятого століття. Зрештою, життя завжди складніше за пропаганду, навіть якщо це наша пропаганда. Так проста й емоційна лінія кохання допомагає в цих книжках поширенню історичного знання. А історія показує, як незалежно від того, що за часи настають навколо, людина все одно продовжує прагнути простого щастя, тепла і любові.0 грн.
Отзывы Количество:

Создание, продвижение и поддержка интернет-магазина - студия "Evolution"