Художня література, інтернет-магазин книг, м. Київ | Купити художню літературу в книжковому інтернет магазині
    Головна | Оплата та доставка | Задати питання | Ваш кошик | Оформити замовлення | Контакти

Каталог товарів
Публіцистика (41)
Подарункова література (72)
Художня література (186)
  АТО, Майдан (12)
  Детектив (15)
  Психологія (3)
  Сучасна українська (101)
  Сучасна зарубіжна (18)
  Класична українська
  Класична зарубіжна (12)
  Поезія (16)
Історична література (51)
Дитяча література (50)
Хобі, дім, дозвілля (28)
Книги для юнацтва (4)
Мемуаристика. Біографії (10)
Книги іноземними мовами (7)
Гуманітарні науки (3)
Аудіо-книга
Книги про Київ (12)
Повний список товарів

Пошук
Розширений пошук

Вхід
E-Mail:
Пароль:
Реєстрація

Сортування за ціною
До 100
От 100 до 250
От 250 до 500
От 500 до 1000
От 1000 и выше

Рекомендовані
Савченко Надія. СИЛЬНЕ ІМ’Я НАДІЯ.
Савченко Надія. СИЛЬНЕ ІМ’Я НАДІЯ.
180 грн.

Новинки
Боскер Б'янка. Схиблені на вині. Мандрівка у вишуканий світ сомельє.
Боскер Б'янка. Схиблені на вині. Мандрівка у вишуканий світ сомельє.
180 грн.

Останні новини
Пример новости!

Кращі товари
01. Сингаївський Сергій. Дорога на Асмару
02. Заставська Ксенія. STECK. Мережива життя.
03. #EUROMAIDAN — HISTORY IN THE MAKING
04. Арєнєв Володимир. Бісова душа, або заклятий скарб
05. Арєнєв Володимир. Порох із драконових кісток.
06. Гласенко Симор. Нуар по-українськи.
07. Забужко Оксана. КАЗКА ПРО КАЛИНОВУ СОПІЛКУ
08. Забужко Оксана. Музей покинутих секретів.
09. Забужко Оксана. ПОЛЬОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ З УКРАЇНСЬКОГО СЕКСУ
10. Щоденники Ієрихар: роман. Ваза: повість.
Художня література Художня література

Оберіть цікавий для Вас підрозділ
Повернутися до списку розділів

АТО, Майдан

Детектив

Психологія

Сучасна українська

Сучасна зарубіжна

Класична українська

Класична зарубіжна

Поезія
Показано 1 - 9 (всього 9 позицій) Сторінки:  1 
    Наименование   Цена   Купить 
Беладонна Беладонна
У новій антології проекту «Наші двадцяті» зібрано зразки любовного роману 20-х років – літератури, яку називали порнографічною, сороміцькою, тілесною, літератури, яка, проте, дає зрозуміти, про що думали, як думали і що думали про почуття, родину, кохання і міжстатеві конфлікти у той час.
 170 грн. 
Количество:
Бруно Ферреро. 365 коротких історій для душі. Бруно Ферреро. 365 коротких історій для душі.
У цій книжці зібрано короткі, але такі милі нашому серцю історії на кожен день. Ці оповідання — наче промінчик сонця, що освітлює і зігріває душу. Досить уважно прочитати, замислитися і можна побачити, як над нами відкривається небо. Тоді стає так легко жити, і з'являються сили, щоб змінити на краще себе і весь світ довкола.
 99 грн. 
Количество:
Гео Шкурупій. Для друзів поетів сучасників вічності. Гео Шкурупій. Для друзів поетів сучасників вічності.
У книжці «Для друзів поетів сучасників вічності» зібрано поетичний доробок Гео Шкурупія за 1921—1929 роки. Він сам зібрав ці вірші, упорядкував, поділив на цикли і прибрав розділові знаки в назві книжки.
 130 грн. 
Количество:
Лермонтов Михайло. Душа мов має крила...: перлини українських перекладів Михайла Лермонтова. упорядник В.Звиняцький Лермонтов Михайло. Душа мов має крила...: перлини українських перекладів Михайла Лермонтова. упорядник В.Звиняцький
У ювілейному білінгвальному виданні якнайширше представлено поезії та поеми класика російської літератури в блискучих українських перекладах І.Франка, М.Старицького, М.Зерова, М.Рильського, Л.Первомайського, В.Сосюри та ін. Деякі переклади ніколи не друкувалися після першої публікації. В оглядовій статті розкривається тема «Лермонтов і Україна». Книжку ілюстровано малюнками М.Лермонтова, оригінальними сучасними мистецькими сюжетами, створеними за образами творів поета. Вишукане подарункове видання. Для широкого читацького загалу.
 203 грн. 
Количество:
Поліщук Ярослав. ГІБРИДНА ТОПОГРАФІЯ. МІСЦЯ Й НЕ-МІСЦЯ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ
 145 грн. 
Количество:
Постріл на сходах Постріл на сходах
До антології увійшли зразки масової української літератури 1920–1930-х років – детективи з напруженим сюжетом, сміли- вими героями, пострілами й гонитвами, все те, що потім зни- кло з обрію років на шістдесят, те, без чого годі уявити будь-яку повнокровну літературу.
 170 грн. 
Количество:
Шевченко Тарас. Кобзар і Україна. Шевченко Тарас. Кобзар і Україна.
Ювілейне видання з нагоди 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка, проілюстроване полотнами класиків українського мистецтва і наших сучасників. А також підібрано художні роботи Поета, які допоможуть читачеві краще осмислити історичну пам’ять народу, його віковічне прагнення до національної самовизначеності та повноцінного утвердження у світовій культурі.
 630 грн. 
Количество:
Шкурупій Гео. Жанна Батальонерка Шкурупій Гео. Жанна Батальонерка
До авторської прозової антології Гео Шкурупія увійшло одинадцять текстів, написаних у 1920-ті й на початку 1930-х років. Серед них читачі знайдуть і повість про жінок на фронті Першої світової війни (гідний зразок жанру воєнної прози), і короткі оповідання, де на тлі виразного побуту епохи змальовано характерні для неї людські історії, і цикл "Монгольські оповідання", написаний після подорожі автора в Монголію, і повість про Тараса Шевченка, якого олюднювати й вичищати від бронзи почали саме футуристи під гаслом "Реабілітація Шевченка". Частину текстів було опубліковано в тогочасній періодиці, й сьогодні вони вперше повертаються до читача.
 175 грн. 
Количество:
Яхим Топол. Майстерня диявола. Яхим Топол. Майстерня диявола.
Герої повісті Яхима Топола – жителі чеського містечка Терезіна, де в роки Другої світової війни був концтабір.
 0 грн. 
Количество:
Показано 1 - 9 (всього 9 позицій) Сторінки:  1 

На сьогодні дуже просто в книжковому інтернет-магазині купити будь-яку книгу недорого і швидко. Такий спосіб покупки дуже зручний, оскільки можна заощадити величезну кількість часу і при цьому знайти літературу потрібного напрямку, жанру або ж конкретного автора.

У розділах інтернет-магазину книг «Українська книга» м.Київ можна знайти широкий вибір художньої літератури, яка користується величезною популярністю у сучасних читачів. Не дивлячись на поширену думку про те, що в мережі можна знайти будь-яку книгу у вільному доступі, це далеко не так. Великий масив новітньої літератури, що з'являється на полицях магазинів, не так просто знайти. А адже сучасному освіченій людині майже неможливо обійтися без новинок книжкової продукції.

Також не завжди покупка художньої літератури в простому магазині може порадувати покупця своєю вартістю, а адже точно таку продукцію, але за набагато менші гроші можна купити у нас в інтернет-магазині, де перед потенційними читачами відкриваються нові літературні горизонти з багатою і різноманітною тематикою. Перед кожним відвідувачем відкривається онлайн-каталог, в якому дуже просто знайти необхідну художню літературу та інші книги. Серед представленого асортименту твори класичні та сучасні, зарубіжні та вітчизняні. Покупцеві дається можливість більш ретельного вибору книги. Це означає, що можна не тільки побачити обкладинку і почитати анотацію, а й дізнатися думку читачів завдяки відгукам.

Не варто також забувати, що книга досі вважається чудовим подарунком, а в наш час навіть більш цінним, враховуючи вартість деяких видань. Людина, зробивши такий дар, вважається інтелігентною, добре вихованим і освіченим.

Послуги нашого інтернет-магазину будуть як не можна до речі для жителів невеликих містечок, які напевно частенько стикаються з проблемою покупки необхідної книги, оскільки хороші літературні лавки знаходяться в районних або ж обласних центрах. Тепер доставка не складе особливих складнощів, оскільки вона здійснюється не тільки в Києві чи великих містах, а й по всій Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці...


Создание, продвижение и поддержка интернет-магазина - студия "Evolution"