Дитяча література, інтернет-магазин книг, м. Київ | Купити дитячу літературу в книжковому інтернет магазині
    Головна | Оплата та доставка | Задати питання | Ваш кошик | Оформити замовлення | Контакти

Каталог товарів
Публіцистика (59)
Подарункова література (111)
Художня література (282)
Історична література (126)
Дитяча література (23)
  Для маленьких (7)
  Шкільна література (1)
  Позакласна література (5)
Хобі, дім, дозвілля (35)
Книги для юнацтва (5)
Мемуаристика. Біографії (18)
Книги іноземними мовами (9)
Гуманітарні науки (14)
Аудіо-книга
Книги про Київ (40)
Повний список товарів

Пошук
Розширений пошук

Вхід
E-Mail:
Пароль:
Реєстрація

Сортування за ціною
До 100
От 100 до 250
От 250 до 500
От 500 до 1000
От 1000 и выше

Рекомендовані
Шелич Марко. МАЛЬТЕРЕГО. Крісло Рубика
Шелич Марко. МАЛЬТЕРЕГО. Крісло Рубика
210 грн.

Новинки
Івченко Владислав. Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу
Івченко Владислав. Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу
185 грн.

Останні новини
Пример новости!

Кращі товари
01. Арєнєв Володимир. Бісова душа, або заклятий скарб
02. Арєнєв Володимир. Порох із драконових кісток.
03. Гордість та упередження.
04. Острів скарбів
05. ЧЕРВОНА КНИЖЕЧКА
06. Як розмовляти з дітьми про мистецтво
Дитяча література Дитяча література

Оберіть цікавий для Вас підрозділ
Повернутися до списку розділів

Для маленьких

Шкільна література

Позакласна література
Показано 1 - 10 (всього 10 позицій) Сторінки:  1 
 Порядок      Наименование   Цена   Купить 
0 Аренєв Володимир. БІСОВА ДУША, АБО ЗАКЛЯТИЙ СКАРБ. Аренєв Володимир. БІСОВА ДУША, АБО ЗАКЛЯТИЙ СКАРБ.
Скарби зазвичай шукають. Інколи за них ладні заплатити влас­ним життям, частіше — життям когось іншого. А от Андрієві Ярчуку, козаку-характернику, його життя колись подарували, тож тепер він змушений віддячувати благодійникові. І для цього треба скарб заховати, але не просто заховати, а заклясти так, як уміє тільки Андрій. Але ж — ви пам’ятаєте? — скарби зазвичай шукають. Цей шукають теж. І ціну за нього ладні заплатити чималу. Щонай­менше — Андрієвим життям... Нова редакція повісті-фантазії відомого українського письменника Володимира Аре­нєва не залишить байдужими ні школярів, ні школярок, ані їхніх батьків.
 115 грн. 
Количество:
0 Воронина Леся. ПРИБУЛЕЦЬ З КРАЇНИ НЯМЛИКІВ. Воронина Леся. ПРИБУЛЕЦЬ З КРАЇНИ НЯМЛИКІВ.
Дівчинці Олянці страшенно пощастило. Одного дощового ранку їй трапив на очі крихітний чоловічок, який крадькома виліз просто зі стіни в її кімнаті. Звали його Буцик, і прибув він з Країни нямликів, мешканці якої володіють диво­вижними чарами... Так починаються ці фантастичні пригоди, в яких Олянка разом з Буциком сміливо береться рятувати Країну нямликів від підступних стіногризів та діркокрутів, дізнається, чому в підвалах старих будинків блукає Привид Здичавілого Сантехніка та про інші неймо­вірні дива... Написала цю книжку улюблена авторка юних українських читачів Леся Воронина, «зовсім незвичайна в українській дитячій літературі письменниця. Будь-яка дитина, яка почне читати її книжки, ніколи не виросте занудою чи скиглієм, бо вони дуже оптимістичні».
 135 грн. 
Количество:
0 Страуд Джонатан. БАРТІМЕУС: БРАМА ПТОЛЕМЕЯ. Страуд Джонатан. БАРТІМЕУС: БРАМА ПТОЛЕМЕЯ.
Дві тисячі років минуло відтоді, як джин Бартімеус, непереможний у битвах, заприязнився з великим магом Птолемеєм. Однак тепер, на Землі, потрапивши в рабство до чарівника Ната­ніеля, Бартімеус відчуває, як швидко він підупадає на силі… Тим часом Кіті Джонс, переховуючись у Лондоні, хитромудрим чином набуває знань з магії та демонології. У неї є план, який, як сподівається Кіті, покладе край нескінченній ворожнечі між джинами і людьми. Проте для того, щоб здійснити цей план, їй треба розкрити таємниці минулого Бартімеуса… У захопливому фіналі «Трилогії Бартімеуса» Натаніель, Кіті та Бартімеус викривають найстрашнішу змову і опиняються перед найнебезпечнішою загрозою в усій історії магії. Та найгірше, що для цього їм доведеться поборотися самим з собою…
 145 грн. 
Количество:
77 Арєнєв Володимир. Порох із драконових кісток. Арєнєв Володимир. Порох із драконових кісток.
Нова довгоочікувана книга Володимира Арєнєва «Порох із драконових кісток».
 0 грн. 
Количество:
78 Арєнєв Володимир. Душниця. Арєнєв Володимир. Душниця.
Володимир Арєнєв — автор 21 книжки, лауреат численних літературних нагород, зокрема премій ім. О. Беляєва та О. Гончара, найкращий молодий фантаст за результатами «Єврокону-2004». Його творидрукували українською, російською, польською, англійською, французькою та іншими мовами.
 0 грн. 
Количество:
79 Арєнєв Володимир. Бісова душа, або заклятий скарб Арєнєв Володимир. Бісова душа, або заклятий скарб
Скарби зазвичай шукають. Інколи за них ладні заплатити власним життям, частіше — життям когось іншого. А от Андрію Ярчуку, козаку-характернику, його життя колись подарували — тож тепер він змушений віддячувати благодійникові.
 0 грн. 
Количество:
97 Як розмовляти з дітьми про мистецтво Як розмовляти з дітьми про мистецтво
Простими словами і в зручній формі авторка підказує, як навчити дітей “бачити” картину, розуміти її і відчувати. На найбільш поширені й актуальні питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків.
 0 грн. 
Количество:
140 Країна Українія Країна Українія
Вірші для дітей дошкільного та молодшого і середнього шкільного віку / Тетяна Майданович; передмова Л. І. Андрієвського; ілюстрації – І. Е. Хомчак (Гереги).
 150 грн. 
Количество:
151 Гаррі Поттер і прокляте дитя Гаррі Поттер і прокляте дитя
Джоан Роулинг 30 вересня 2016 року у Києві в Українському домі пройшла презентація книги «Гаррі Поттер і Прокляте дитя» українською мовою. Згідно домовленості, адаптація п’єси британської письменниці Джоан Роулінг для різних країн почалася тільки після того, як твір офіційно презентували в Англії. Наприкінці липня в Лондоні відбулася прем’єра п’єси за мотивами нової історії.
 165 грн. 
Количество:
276 Браницький Павло. Козацькі Бувальщини. Браницький Павло. Козацькі Бувальщини.
Гарна дитяча книга із яскравими малюнками є початком циклу поем про історію Запорізької Січі. Розрахована на дітей і на дорослих, де в простій поетичній формі розповідається про різні пригоди козаків...
 350 грн. 
Количество:
Показано 1 - 10 (всього 10 позицій) Сторінки:  1 

Сьогодні зовсім не важко зацікавити дитину захоплюючою літературою. На книжкових полицях представлений широкий асортимент захоплюючій, захоплюючої дух літератури, яка чекає свого читача. Можна легко підібрати книгу для дітей будь-якого віку і будь-яких переваг. Для самих маленьких є яскраво проілюстровані книги, які здатні привернути до себе увагу навіть без прочитання. Сучасна дитяча література знаходить все більшу популярність, оскільки мудрі батьки прекрасно знають, що читання - це інвестиція в розвиток дитини, а значить в його успішне майбутнє.

Знаючи переваги маленького слухача, або ж читача, можна купити дитячу літературу, яка надихне дитини, захопить неймовірною історією та яскравим описом. Великою мірою доступна недорога література, яка надає цінний внесок у дитини, розвиваючи його фантазію, мислення, увагу, посидючість, словниковий запас, швидкість читання і пізнання в цілому.

Багато батьків купують нові книги в інтернет-магазині книг "Українська книга" г. Киев прямо не виходячи зі свого будинку. Сьогодні здійснити таку покупку через інтернет-магазин - справа зовсім не складна. Таким чином, поставка бажаної дитячої літератури здійснюється не тільки в Київ, а в усі міста України: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці. Виходить, що батьки всій Україні можуть порадувати своїх діток новій захоплюючій книгою, яка стане справжнім святом.

Щоб правильно вибрати літературу відповідно до віку дитини, слід уважно вивчити опис, а в разі необхідності задати питання консультанту. Батьки, часто купують дітям нові книги - прекрасно знають - на скільки це важливо і корисно для розвитку та успішності в майбутньому. Читаючого дитини можна відразу побачити серед інших дітей. Мислення маленького читача працює інакше, а діалог з дорослими людьми будується значно простіше і грамотніше. Читати або слухати книги маляті буде простіше будувати комунікацію з іншими людьми. Читання це всебічний розвиток, яке формує в людині найкращі з існуючих якостей.


Создание, продвижение и поддержка интернет-магазина - студия "Evolution"