Подарункові книги, інтернет-магазин книг, м. Київ | Купити подарункову книгу в книжковому інтернет магазині
    Головна | Оплата та доставка | Задати питання | Ваш кошик | Оформити замовлення | Контакти

Каталог товарів
Публіцистика (58)
Подарункова література (111)
  Етнографічна література (34)
  Книги в шкіряній обкладинці (44)
  Альбоми про Україну (6)
  Країни та міста (8)
Художня література (282)
Історична література (125)
Дитяча література (23)
Хобі, дім, дозвілля (35)
Книги для юнацтва (5)
Мемуаристика. Біографії (18)
Книги іноземними мовами (9)
Гуманітарні науки (14)
Аудіо-книга
Книги про Київ (40)
Повний список товарів

Пошук
Розширений пошук

Вхід
E-Mail:
Пароль:
Реєстрація

Сортування за ціною
До 100
От 100 до 250
От 250 до 500
От 500 до 1000
От 1000 и выше

Рекомендовані
Левицька Марина. Коротка історія тракторів по-українськи.
Левицька Марина. Коротка історія тракторів по-українськи.
185 грн.

Новинки
Казацкая Старина
Казацкая Старина
26,400 грн.

Останні новини
Пример новости!

Кращі товари
01. Бебешко Лiдiя. Українська вишиванка. Мальовничі узори, мотиви, схеми крою
02. Джміль Микола. Аттіла. Благовіст любові.
03. КОТЛЯРЕВСЬКИЙ ІВАН. ЕНЕЇДА.
04. Лучаківська Леонтина. Домашна кухня. Як варити і печи.
05. СБОРНИК «СОБОР СВ. КНЯЗЯ ВЛАДИМИРА» И «КИЕВ ТЕПЕРЬ И ПРЕЖДЕ»
06. Ціпко Сергій. Українці в Аргентині (1897-1950): творення громади.
07. Бісерні прикраси Карпатського краю
08. Писанка. Традиції та модерний дискурс
09. Про Українську мову і книгу — Іван Огіенко
10. Стражний Олександр. Український менталітет: ілюзії-міфи-реальність
Подарункова література Подарункова література

Оберіть цікавий для Вас підрозділ
Повернутися до списку розділів

Етнографічна література

Книги в шкіряній обкладинці

Альбоми про Україну

Країни та міста
Показано 1 - 19 (всього 19 позицій) Сторінки:  1 
 Порядок      Наименование   Цена   Купить 
0 KOTĽAREVŚKYJ IVAN. ENEJIDA. KOTĽAREVŚKYJ IVAN. ENEJIDA.
Класична поема Вергілія «Енеїда» від моменту появи і до наших днів продовжує переживати етапи модифікацій, переосмислень та семантичних мутацій. Така тенденція, передовсім, свідчить про те, що твір донині існує в онтологічному статусі молодого енергійного організму та не втрачає актуальності для прийдешніх поколінь. Свого часу до подібної значеннєвої рефракції вдався патріарх модерної української літератури – Іван Котляревський та переніс фабулу римської поеми на історико-культурне тло Козаччини. Сьогодні видавництво Zалізний Тато пропонує нову оптику сприйняття віковічного твору світової літератури. Образне перевтілення дійових осіб Енеїди у героїв сучасності та латинична інверсія тексту надає цьому виданню характеру безпрецедентної революційності. Незмінними лишаються характерні риси українського національного духу, виражені у завзятості, моторності і вмінні сміятися в обличчя найнебезпечнішим викликам історичної долі.
 590 грн. 
Количество:
0 Жадан Сергій. АНТЕНА Жадан Сергій. АНТЕНА
Чрно-біла версія. «Антена» – 80 нових віршів, написаних автором упродовж останніх двох років. Невідомо, на чому тримається чутливість «Антени», але це 80 спроб упіймати коливання повітря, вловити перетікання в просторі невидимих радіохвиль, відчути на дотик час, у якому ми живемо, яким ми дихаємо, який ми проговорюємо. Час, кожен доторк до якого лишає опік. Час, у якому приватні щоденникові записи можуть виявитися воєнною хронікою, а біблійні історії – ранковими новинами.
 165 грн. 
Количество:
0 Заклинський Богдан. Що треба знати кождому українцеви Заклинський Богдан. Що треба знати кождому українцеви
Богдан Заклинський (1886–1946) — відомий український культурний та громадський діяч, краєзнавець, патріот. Ця книга передрукована в незалежній Україні вперше через сто років після видання її у Відні в 1915 році, коли Австрія володіла значною частиною українських земель, а автор лише мріяв: «Якою ж великою державою буде Україна, як стане самостійна!». Сьогодні, коли Україна постала перед реальною загрозою втрати своєї суверенності, це своєрідне послання українського патріота зі столітньої давнини є особливо актуальним. Читач зможе ще раз підтвердити для себе, що історія повторюється, але вічні істини та цінності не змінюються.
 55 грн. 
Количество:
0 Лузина Лада. Волшебные традиции украинок Лузина Лада. Волшебные традиции украинок
Лада Лузина — Золотая писательница Украины: «Народные обряды наших прабабушек настолько пронизаны волшебством, что нет сомнений — именно эти реальные праздники и ритуалы и стали основой всем известных легенд и сказок о киевских ведьмах. Читая сейчас о волшебных традициях украинок, ты не перестаёшь поражаться, какими уникальными Умениями и Знаниями обладали наши предки! Какую особую, уникальную роль играла женщина в украинской общине! И из каких прадавних глубин идут те или иные обычаи!»
 130 грн. 
Количество:
0 Лучаківська Леонтина. Домашна кухня. Як варити і печи. Лучаківська Леонтина. Домашна кухня. Як варити і печи.
«Домашна кухня. Як варити і печи» - Леонтина Лучаківська (Львів 1910р.) – оформлена львівським художником - графіком – Ігорем Біликівським. Завдяки його художній подачі, Ви відчуєте дух Львова, атмосферу домашнього затишку, дотепність і гарний гумор.
 290 грн. 
Количество:
0 Марчак Валерій. Про малярство: Навчальний посібник. Марчак Валерій. Про малярство: Навчальний посібник.
 240 грн. 
Количество:
0 Про Українську мову і книгу — Іван Огіенко Про Українську мову і книгу — Іван Огіенко
Издание содержит два главных труда ученого, которые в советское время считались особенно крамольными. В «Истории украинского литературного языка» автор доступно и убедительно показал всему миру тот поистине тернистый путь, который прошел украинский язык в условиях сотен лет запретов, притеснений и ограничений, исследовал феномен его нерушимости, как души нации, как ценного народного сокровища. В «Истории украинского книгопечатания» говорится о роли украинского печатного слова как фактора государства, как просветителя и «будителя» национального сознания народа.
 790 грн. 
Количество:
0 Яблонська Софія. Книга про батька. З мого дитинства Яблонська Софія. Книга про батька. З мого дитинства
це не поспіхом написаний твір, а виважене рішення, на яке вона довгі роки не наважувалася, робота, над якою працювала впродовж останніх 30-ти років свого життя. «Сьогодні починаю книгу, яку неможливо писати, важко читати та поширити», — писала Софія Яблонська. Це і своєрідна сповідь, і послання нащадкам, щоб вказати «шлях для думання чи психічного відчуття, яким не треба йти» , і свідчення великої доччиної любові. А ще, це захоплююча розповідь про омріяну нею Україну. Софія Яблонська була знаменитим оповідачем… Гортаючи сторінки, ви відчуєте радісну метушню і пахощі на кухні перед Різдвом, тиху урочистість, «наче над хатою пролетів ангел», на саме Різдво, захоплення від повернення бузьків у покинуте колись гніздо, любов до землі та плекання рослин, гордість від упорядкування комор, все оте рідне – українське.
 135 грн. 
Количество:
62 УКРАЇНА – КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА УКРАЇНА – КОЗАЦЬКА ДЕРЖАВА
Видання унікальне, масштабне, святкове… й необхідне Дослідження "Україна – козацька держава" отримало на книжкових виставках п'ять гран-прі лише за півроку, заживши великої слави на книжкових виставках у Києві, Одесі, Львовіта за кордоном – у Москві, Франкфурті-на-Майні, Бухаресті.
 25,000 грн. 
Количество:
65 ИСКУССТВО УКРАИНСКИХ ШЕСТИДЕСЯТНИКОВ ИСКУССТВО УКРАИНСКИХ ШЕСТИДЕСЯТНИКОВ
Книга «Искусство украинских шестидесятников», посвященная самому яркому периоду украинского неофициального искусства советских времен.
 0 грн. 
Количество:
80 КОЗАЦЬКА ДОБА. КОМПЛЕКТ КОЗАЦЬКА ДОБА. КОМПЛЕКТ
Добірка, що складається з семи книг про місце і роль козацтва, військові дії та мирні відносини. Участь України в міжнародних відносинах із Річчю Посполитою, Московським царством, Османською імперією та Шведським королівством:
 0 грн. 
Количество:
91 Катерина Білокур. Мистецтво народне, наївне чи високе? В 2 книгах. Книга 2 Катерина Білокур. Мистецтво народне, наївне чи високе? В 2 книгах. Книга 2
Книга видрукувана в рік 50-ліття смерті Катерини Білокур і включає осмислення її праці мистецтвознавцями, письменни ками, сучасними мистцями, соціологами, режисерами, журналістами.
 0 грн. 
Количество:
96 Українська Академія Мистецтв Українська Академія Мистецтв
«Українська Академія Мистецтв: історія заснування та фундатори» — це дослідження, хронологічне відтворення перших кроків становлення Академії – від ідеї до відкриття та перших драматичних років існування (1917-1921) .
 0 грн. 
Количество:
103 Івченко Владислав.  Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу 1910-1914 Івченко Владислав. Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу 1910-1914
 155 грн. 
Количество:
104 Івченко Владислав. Найкращий сищик імперії на Великій війні  1914-1916 Івченко Владислав. Найкращий сищик імперії на Великій війні 1914-1916
 149 грн. 
Количество:
276 Браницький Павло. Козацькі Бувальщини. Браницький Павло. Козацькі Бувальщини.
Гарна дитяча книга із яскравими малюнками є початком циклу поем про історію Запорізької Січі. Розрахована на дітей і на дорослих, де в простій поетичній формі розповідається про різні пригоди козаків...
 350 грн. 
Количество:
277 Джміль Микола. Аттіла. Благовіст любові. Джміль Микола. Аттіла. Благовіст любові.
 350 грн. 
Количество:
281 Лермонтов Михайло. Душа мов має крила...: перлини українських перекладів Михайла Лермонтова. упорядник В.Звиняцький Лермонтов Михайло. Душа мов має крила...: перлини українських перекладів Михайла Лермонтова. упорядник В.Звиняцький
У ювілейному білінгвальному виданні якнайширше представлено поезії та поеми класика російської літератури в блискучих українських перекладах І.Франка, М.Старицького, М.Зерова, М.Рильського, Л.Первомайського, В.Сосюри та ін. Деякі переклади ніколи не друкувалися після першої публікації. В оглядовій статті розкривається тема «Лермонтов і Україна». Книжку ілюстровано малюнками М.Лермонтова, оригінальними сучасними мистецькими сюжетами, створеними за образами творів поета. Вишукане подарункове видання. Для широкого читацького загалу.
 203 грн. 
Количество:
294 Українська дипломатична енциклопедія. У 2 томах Українська дипломатична енциклопедія. У 2 томах
За усталеною традицією вітчизняних і зарубіжних енциколопедично-довідкових видань, статті розташовані за алфавітом, їхні назви подані як в однині (Автаркія), так і в множині, коли є необхідність висвітлити в одній статті кілька схожих подій, процесів і явищ. Чи поняття й терміни міжнародного права та дипломатичної служби. Перший том Української дипломатичної енциклопедії вміщує статті від «А» до «Л» та має 759 сторінок. Українська дипломатична енциклопедія, I том Другий том Української дипломатичної енциклопедії вміщує статті від «М» до «Я» та має 811 сторінок.
 4,500 грн. 
Количество:
Показано 1 - 19 (всього 19 позицій) Сторінки:  1 

Найкращий подарунок - це книга. А хороша, солідна, дорого оформлена книга, буде актуальним подарунком для будь-яких випадків. Подарункові книги - це видані екземпляри, які пройшли додаткову обробку. Варіантів безліч:
- Підвищена якість паперу
- Друк особливим шрифтом
- Великі літери розділів, глав, частин оформлені вручну
- Дорогий палітурка (тканина, шкіра і навіть дерево)
- Оригінальна рамка або куточки (метал, срібло, позолота)

Дуже часто стає проблемою вибір подарунка начальнику, колезі або будь-якого іншого забезпеченій людині. Подарунковий екземпляр книги займе гідне місце в квартирі, кабінеті, приймальні, бібліотеці або просто на робочому столі. Сьогодні купити подарункові книги досить просто. Але не варто забувати, що це ексклюзивні видання, які випускаються в обмеженій кількості. Тому, ціна на полиці звичайного книжкового магазину в Києві, може виявитися не посильної. Інтернет-магазин книг "Українська книга" м Київ представляє вибір подарункових книг. Це зручно, швидко і що не менш важливо сьогодні, недорого. Консультанти дадуть відповідь на всі питання і допоможуть підібрати варіант, максимально відповідний під індивідуальні особливості. Доставка здійснюється як по Києву, так і всієї України: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків , Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці.

На даний момент в нашому книжковому інтернет-магазині, можна купити видання, які описують подію, нещодавно охопили Київ і Україну в цілому. Чудові альбоми, що описують красу і унікальність нашої чудової країни. Навіть якщо не відомі літературні переваги того, кому адресований подарунок, то даний вибір стане універсальним. Не має значення стать, вік і рід діяльності. День народження, професійне свято, догляд на заслужений відпочинок, отримання освіти і навіть весілля. Такий подарунок можна піднести з будь-якої події. Книги про міста та інші країни, будуть корисні школяреві. А якщо це буде оригінальний, подарунковий екземпляр, це буде оцінено як самим учнем, так і його батьками. Вартість залежить від рідкості видання, матеріалів з якого виконана книга та кількості ручної роботи.


Создание, продвижение и поддержка интернет-магазина - студия "Evolution"