Художня література, інтернет-магазин книг, м. Київ | Купити художню літературу в книжковому інтернет магазині
    Головна | Оплата та доставка | Задати питання | Ваш кошик | Оформити замовлення | Контакти

Каталог товарів
Публіцистика (59)
Подарункова література (111)
Художня література (282)
  АТО, Майдан (14)
  Детектив (17)
  Психологія (3)
  Сучасна українська (167)
  Сучасна зарубіжна (25)
  Класична українська (8)
  Класична зарубіжна (10)
  Поезія (25)
Історична література (126)
Дитяча література (23)
Хобі, дім, дозвілля (35)
Книги для юнацтва (5)
Мемуаристика. Біографії (18)
Книги іноземними мовами (9)
Гуманітарні науки (14)
Аудіо-книга
Книги про Київ (40)
Повний список товарів

Пошук
Розширений пошук

Вхід
E-Mail:
Пароль:
Реєстрація

Сортування за ціною
До 100
От 100 до 250
От 250 до 500
От 500 до 1000
От 1000 и выше

Рекомендовані
Мартинюк Сергій. Того, хто йде, важко спинити.
Мартинюк Сергій. Того, хто йде, важко спинити.
85 грн.

Новинки
Казацкая Старина
Казацкая Старина
26,400 грн.

Останні новини
Пример новости!

Кращі товари
01. Портников Віталій. Евора.
02. Сингаївський Сергій. Дорога на Асмару
03. Портников Віталій. Тюрма для янголів
04. Портников Віталій. Богородиця у синагозі
05. Джміль Микола. Аттіла. Благовіст любові.
06. Забужко Оксана. КАЗКА ПРО КАЛИНОВУ СОПІЛКУ
07. Забужко Оксана. Музей покинутих секретів.
08. Постріл на сходах
09. Гримич Марина. АЖНАБІЯ НА ЧЕРВОНІЙ МАШИНІ.
10. Забужко Оксана. Шевченків міф України та його критики
Художня література Художня література

Оберіть цікавий для Вас підрозділ
Повернутися до списку розділів

АТО, Майдан

Детектив

Психологія

Сучасна українська

Сучасна зарубіжна

Класична українська

Класична зарубіжна

Поезія
Показано 1 - 13 (всього 13 позицій) Сторінки:  1 
 Порядок      Наименование   Цена   Купить 
0 Беспалов Максим. Східний вал. Беспалов Максим. Східний вал.
Друга світова війна закінчилася не так, як ми пам'ятаємо. І в результаті післявоєнних перипетій на світовій мапі з'явилося дві України. Тепер надворі середина 1980-х, зв'язок між розділеними частинами стає все більш пунктирний. Мешканці Січеслава і Дніпропетровська, колись єдиного, а тепер розділеного Дніпром-кордоном міста, живуть своїми прикордонними історіями, своєю прикордонною правдою. І кожна з цих історій одного дня приводить на стадіон, на якому зійшлися два «Дніпра» — у матчі, що має стати більшим за просто футбол.
 150 грн. 
Количество:
0 Гурницька Наталія. Багряний колір вічності. Гурницька Наталія. Багряний колір вічності.
У Львові сучасному, Львові передвоєнному і Львові часів Другої світової війни відбуваються драматичні події, народжуються родинні таємниці й перетинаються долі героїв цього роману. Ірена — юна наївна гімназистка із заможної родини. Доля дарує їй трагічне кохання, яке вривається в її спокійне життя вихором перших глибоких почуттів, сильних емоцій та чуттєвих насолод. Життя кидає Ірену в лихоліття війни, жорна сталінських репресій і на заслання в Казахстан. Яку ціну доведеться заплатити дівчині за своє щастя та любов? Чи зуміє вона вистояти, не зламатися і зберегти у собі світло добра й любові? Як та чому поєдналися історія кохання Ірени з долею та життям Анни з роману «Мелодії кави в тональності кардамону»?
 115 грн. 
Количество:
0 Мушкетик Юрій. Іду на ви. Мушкетик Юрій. Іду на ви.
Юрій Мушкетик (1929—2019) — майстер сучасної української прози. Його творчість відображає історичний розвиток держави і роль особистості в ньому, автор надзвичайно чутливий і до ритмів сучасного життя. У «повісті давно минулих літ» — «Іду на ви» Юрій Мушкетик відтворив життя кочівних племен, атмосферу чільного града Київської Русі — Києва. В центрі оповіді — юний русич Бус, який потрапив у полон до племені половчан і після різних пригод та випробувань повертається до свого роду і народу — до русів, полян, тобто — слов’ян. Статті, оповідання, повісті, романи, новели на історичну тематику Ю. Мушкетик вибудовує на реальних подіях і постатях, але їх можна жанрово уточнити, як новела-версія, оповідання-гіпотеза, повість-диспут, роман-дослідження… Трагедійність його творів, що просякнуті гіркою правдою ХХ століття і століть минулих («Суд», «Солодке життя Оникія», «Козаки», «Українці донині, нині, прісно і вовіки віків»), якась озонна, катарсисна, вона очищує душу, наче знімає з неї тягар безневинної вини, в ній лунає чистий голос правди.
 170 грн. 
Количество:
0 Мушкетик Юрій. Дорога в безвість. Мушкетик Юрій. Дорога в безвість.
Твopчicть видaтнoгo пиcьмeнникa-миcлитeля, тaлaнoвитoгo icтopикa-poмaнicтa Юpiя Мушкeтикa (1929–2019) cпpямoвaнa нa твopeння piднoгo нapoду як укpaїнcькoї нaцiї. Aвтop пиcaв нa cучacну тa icтopичну тeмaтику, пpo icтopичний poзвитoк дepжaви i poль ocoбиcтocтi в ньoму. Бiльшicть йoгo poмaнiв, пoвicтeй, oпoвiдaнь — цe xудoжньo мaйcтepнi poзмиcли нaд людcькoю пpиpoдoю, злeтaми, кaтaклiзмaми людcькoї душi, нaд вiчними дуxoвними цiннocтями. Пиcьмeнникa тpивoжить нeпoвнoтa icтopичнoї пaм’ятi в cуcпiльнiй cвiдoмocтi, нe лишe дaвньoї, a й XX cтoлiття, у якoму жopcтoкo влaдapювaв тoтaлiтapний кoмунicтичний peжим. Цю тpaгiчну пpaвду пиcьмeнник peaлicтичнo зoбpaзив у пoвicтi «Дopoгa в бeзвicть». Дo тpaгiчнoї дoлi гoлoвнoгo гepoя цiєї пoвicтi пpизвeлa «чужa, пoгaнa, злoбнa» влaдa, пpaвитeлi якoї — «нeлюди». У твopax «мaлoгo жaнpу», нoвeлax i oпoвiдaнняx, тaкoж виpocтaє дo виcoкoгo i чиcтoгo xудoжньoгo узaгaльнeння гipкa пpaвдa XX cтoлiття i cтoлiть минулиx («Coлoдкe життя Oникiя Зaйця», «Пo xлiб» тa iн.).
 140 грн. 
Количество:
0 Поліщук Ярослав. ГІБРИДНА ТОПОГРАФІЯ. МІСЦЯ Й НЕ-МІСЦЯ В СУЧАСНІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ЛІТЕРАТУРІ
 145 грн. 
Количество:
0 Сенека Луцій Анней (переклад А. Содомори). Діалоги Сенека Луцій Анней (переклад А. Содомори). Діалоги
В опублікованих у цій книжці, вперше перекладених українською мовою, філософських "Діалогах" видатний римський мислитель-стоїк Сенека, блискучий майстер емоційного афористичного письма у живій бесіді з читачем радить, у який спосіб за умов моральної кризи споживацького суспільства протистояти знеособленню, осягнути душевний спокій, отже, щастя.
 175 грн. 
Количество:
0 Шкурупій Гео. Жанна Батальонерка Шкурупій Гео. Жанна Батальонерка
До авторської прозової антології Гео Шкурупія увійшло одинадцять текстів, написаних у 1920-ті й на початку 1930-х років. Серед них читачі знайдуть і повість про жінок на фронті Першої світової війни (гідний зразок жанру воєнної прози), і короткі оповідання, де на тлі виразного побуту епохи змальовано характерні для неї людські історії, і цикл "Монгольські оповідання", написаний після подорожі автора в Монголію, і повість про Тараса Шевченка, якого олюднювати й вичищати від бронзи почали саме футуристи під гаслом "Реабілітація Шевченка". Частину текстів було опубліковано в тогочасній періодиці, й сьогодні вони вперше повертаються до читача.
 175 грн. 
Количество:
0 Шпак Денис. Новий Берлін. Дійти правди. Шпак Денис. Новий Берлін. Дійти правди.
Спокійна медитативність космосу, яка раптово порушується візитом невідомих істот. Дзвінка тиша секретного підземного міста, яку прорізають автоматні черги… Змінна динаміка, на тлі якої головний герой, що крізь час, простір і призми чужих спогадів намагається розгадати одні з найбільших таємниць, що їх по собі залишила нацистська Німеччина, а згодом – і розплутати значно більший клубок, до якого ведуть ці нитки. Найбожевільніші конспірологічні теорії виявляються правдою. І в цій круговерті герою належить не лише дійти розгадок питань, що хвилювали людство протягом усієї історії, а й знайти справжнього себе.
 180 грн. 
Количество:
110 Беладонна Беладонна
У новій антології проекту «Наші двадцяті» зібрано зразки любовного роману 20-х років – літератури, яку називали порнографічною, сороміцькою, тілесною, літератури, яка, проте, дає зрозуміти, про що думали, як думали і що думали про почуття, родину, кохання і міжстатеві конфлікти у той час.
 185 грн. 
Количество:
111 Топол Яхим. Майстерня диявола. Топол Яхим. Майстерня диявола.
Герої повісті Яхима Топола – жителі чеського містечка Терезіна, де в роки Другої світової війни був концтабір.
 85 грн. 
Количество:
118 Постріл на сходах Постріл на сходах
До антології увійшли зразки масової української літератури 1920–1930-х років – детективи з напруженим сюжетом, сміли- вими героями, пострілами й гонитвами, все те, що потім зни- кло з обрію років на шістдесят, те, без чого годі уявити будь-яку повнокровну літературу.
 185 грн. 
Количество:
281 Лермонтов Михайло. Душа мов має крила...: перлини українських перекладів Михайла Лермонтова. упорядник В.Звиняцький Лермонтов Михайло. Душа мов має крила...: перлини українських перекладів Михайла Лермонтова. упорядник В.Звиняцький
У ювілейному білінгвальному виданні якнайширше представлено поезії та поеми класика російської літератури в блискучих українських перекладах І.Франка, М.Старицького, М.Зерова, М.Рильського, Л.Первомайського, В.Сосюри та ін. Деякі переклади ніколи не друкувалися після першої публікації. В оглядовій статті розкривається тема «Лермонтов і Україна». Книжку ілюстровано малюнками М.Лермонтова, оригінальними сучасними мистецькими сюжетами, створеними за образами творів поета. Вишукане подарункове видання. Для широкого читацького загалу.
 203 грн. 
Количество:
313 Гео Шкурупій. Для друзів поетів сучасників вічності. Гео Шкурупій. Для друзів поетів сучасників вічності.
У книжці «Для друзів поетів сучасників вічності» зібрано поетичний доробок Гео Шкурупія за 1921—1929 роки. Він сам зібрав ці вірші, упорядкував, поділив на цикли і прибрав розділові знаки в назві книжки.
 130 грн. 
Количество:
Показано 1 - 13 (всього 13 позицій) Сторінки:  1 

На сьогодні дуже просто в книжковому інтернет-магазині купити будь-яку книгу недорого і швидко. Такий спосіб покупки дуже зручний, оскільки можна заощадити величезну кількість часу і при цьому знайти літературу потрібного напрямку, жанру або ж конкретного автора.

У розділах інтернет-магазину книг «Українська книга» м.Київ можна знайти широкий вибір художньої літератури, яка користується величезною популярністю у сучасних читачів. Не дивлячись на поширену думку про те, що в мережі можна знайти будь-яку книгу у вільному доступі, це далеко не так. Великий масив новітньої літератури, що з'являється на полицях магазинів, не так просто знайти. А адже сучасному освіченій людині майже неможливо обійтися без новинок книжкової продукції.

Також не завжди покупка художньої літератури в простому магазині може порадувати покупця своєю вартістю, а адже точно таку продукцію, але за набагато менші гроші можна купити у нас в інтернет-магазині, де перед потенційними читачами відкриваються нові літературні горизонти з багатою і різноманітною тематикою. Перед кожним відвідувачем відкривається онлайн-каталог, в якому дуже просто знайти необхідну художню літературу та інші книги. Серед представленого асортименту твори класичні та сучасні, зарубіжні та вітчизняні. Покупцеві дається можливість більш ретельного вибору книги. Це означає, що можна не тільки побачити обкладинку і почитати анотацію, а й дізнатися думку читачів завдяки відгукам.

Не варто також забувати, що книга досі вважається чудовим подарунком, а в наш час навіть більш цінним, враховуючи вартість деяких видань. Людина, зробивши такий дар, вважається інтелігентною, добре вихованим і освіченим.

Послуги нашого інтернет-магазину будуть як не можна до речі для жителів невеликих містечок, які напевно частенько стикаються з проблемою покупки необхідної книги, оскільки хороші літературні лавки знаходяться в районних або ж обласних центрах. Тепер доставка не складе особливих складнощів, оскільки вона здійснюється не тільки в Києві чи великих містах, а й по всій Україні: Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кіровоград, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці...


Создание, продвижение и поддержка интернет-магазина - студия "Evolution"