Інтернет-магазин книг Українська книга, м. Київ | Купити книги в книжковому інтернет магазині
    Головна | Оплата та доставка | Задати питання | Ваш кошик | Оформити замовлення | Контакти

Каталог товарів
Публіцистика (58)
Подарункова література (111)
Художня література (282)
Історична література (125)
Дитяча література (23)
Хобі, дім, дозвілля (35)
Книги для юнацтва (5)
Мемуаристика. Біографії (18)
Книги іноземними мовами (9)
Гуманітарні науки (14)
Аудіо-книга
Книги про Київ (40)
Повний список товарів

Пошук
Розширений пошук

Вхід
E-Mail:
Пароль:
Реєстрація

Сортування за ціною
До 100
От 100 до 250
От 250 до 500
От 500 до 1000
От 1000 и выше

Рекомендовані
Івченко Владислав. Три битви з Левіафаном
Івченко Владислав. Три битви з Левіафаном
198 грн.

Новинки
Михайловський Віталій.ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля
Михайловський Віталій.ІСТОРІЯ, МОВА, ГЕОГРАФІЯ: топоніми середньовічного Поділля
195 грн.

Останні новини
Пример новости!

Кращі товари
01. Портников Віталій. Евора.
02. Сингаївський Сергій. Дорога на Асмару
03. Портников Віталій. Тюрма для янголів
04. Портников Віталій. Богородиця у синагозі
05. Бебешко Лiдiя. Українська вишиванка. Мальовничі узори, мотиви, схеми крою
06. Гримич Марина. Антропологія війни. Case study: Дивізія "Галичина".
07. Войтович Л.В. Князь Рюрик.
08. Гримич Галина. Усна історія села Тарасовичі (1940-1950-i рр.).
09. Джміль Микола. Аттіла. Благовіст любові.
10. Забужко Оксана. КАЗКА ПРО КАЛИНОВУ СОПІЛКУ
Рекомендуемые товары Рекомендуемые товары
Показано 1 - 10 (всього 23 рекомендованих товарів) Сторінки:  1  2  3  Следующая 
Кідрук Макс. Доки світло не згасне назавжди. Кідрук Макс. Доки світло не згасне назавжди.
Макс Кідрук — український письменник, мандрівник і популяризатор науки. Автор книжок «Не озирайся і мовчи», «Жорстоке небо», «Твердиня», збірки оповідань «Заради майбутнього» та фантастичної дилогії «Бот». Два з трьох його останніх романів — «Зазирни у мої сни» і «Де немає Бога» — входили до короткого списку премії «Книга року ВВС». Твори перекладено польською, російською, німецькою та чеською мовами.
Добавлено: 10 Сентябрь 2019 г.
Производитель:

Цена: 155 грн.
Количество:
Токарчук Ольга. Бігуни Токарчук Ольга. Бігуни
Тут є психологиня, яка шукає недосконалості світу, і анатом, який шукає джерел свого болю. Чоловік, який втратив спокій, і жінка, яка вірить, що неспокій святий. Правитель, який тікає від смерті, та професор, який рушає їй назустріч. Цей роман — наче мапа із безліччю точок між двох полюсів: мікрокосмом і макрокосмом, збереженням і втратою, безрухом і рухом. Кожна з цих точок спершу видається цілком окремою, і лише мандруючи від одної до іншої, можна відкрити їхній нерозривний зв’язок. За роман «Бігуни» Ольга Токарчук отримала польську нагороду «Ніке» (2008) та Міжнародну Букерівську премію (2018).
Добавлено: 24 Июнь 2021 г.
Производитель:

Цена: 250 грн.
Количество:
Мартинюк Сергій. Того, хто йде, важко спинити. Мартинюк Сергій. Того, хто йде, важко спинити.
Він завжди в русі: кудись поспішає, у нього якась термінова зустріч… Він і громадський діяч, і плодовитий, надто в останній час, письменник. І коли, питається, встигає? За все береться з непідробним ентузіазмом і впевненістю, що все буде добре…
Добавлено: 26 Май 2021 г.
Производитель:

Цена: 85 грн.
Количество:
Мартинюк Сергій. Маю честь бути українцем. Мартинюк Сергій. Маю честь бути українцем.
Книга “Маю честь бути Українцем” – це збірка прозаїчних творів, написаних з любов’ю до землі, людей, нації та мови. Автор в післямові пише: “Маю честь бути українським письменником. Не люблю слова “жанр”. Пишу прозу, публіцистику, вірші, п’єси. Більше віддаю перевагу прозі – артистичній, інтелектуальній, романтичній, історичній, філософській, гуморній. Пишу не оповідання і вірші, а “лелечки” і “лелечанки”. Коли маєш Україну в серці, то буде і караючий багнет і золоте перо письменника. Пишу і буду писати. Вважаю своїм приорітетом започаткувати нове мислення нової Української еліти, надихнути на відродження рідного “Я”. Хочу надихнути на головне – ми маємо створити нову націю із попелу старої – націю з розумом Переможців. Приєднуйтесь. Друзі, наступаймо і перемагаймо. Не біймося змін. Маю честь бути українцем!”
Добавлено: 24 Июнь 2021 г.
Производитель:

Цена: 210 грн.
Количество:
Любка Андрій. МУР. Любка Андрій. МУР.

Добавлено: 09 Январь 2021 г.
Производитель:

Цена: 140 грн.
Количество:
Івченко Владислав. Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу Івченко Владислав. Найкращий сищик імперії на службі приватного капіталу
Після виходу у відставку колишній філер Київського охоронного відділення Іван Карпович Підіпригора купує на зібрані гроші невеликий хутір Курбани Роменського повіту Полтавської губернії, де збирається вести спокійне життя провінційного землевласника. Та спокій йому дуже швидко набридає, тож Іван Карпович охоче починає займатися цікавими справами і поступово стає справжнім приватним детективом, а потім і зіркою пригодницької літератури всієї Російської імперії. Друге видання
Добавлено: 22 Июль 2021 г.
Производитель:

Цена: 185 грн.
Количество:
Грицак Ярослав. Нарис історії України. Формування модерної нації XIX–XX століття. Грицак Ярослав. Нарис історії України. Формування модерної нації XIX–XX століття.
Перша редакція цієї книжки побачила світ ще 1996 року. Також її можна назвати першою популярною історією України, яку, за словами автора, можна "читати без брому" і яка стверджує принципову нормальність української історії. У новому виданні виправлено деякі неточності та похибки попередніх видань, а також додано нові розділи, зокрема розділ, присвячений двом останнім десятиліттям незалежної України, аж до часів революції 2013-2014 років, війні з Росією та передвиборних тижнів 2019 року.
Добавлено: 18 Июнь 2019 г.
Производитель:

Цена: 260 грн.
Количество:
Тітов Геннадій. Три сторони медалі. Гурт. Тітов Геннадій. Три сторони медалі. Гурт.
Сава впевнено опановує свою нову сутність, проте життя його аж ніяк не стає простішим. Адже тепер йому доведеться продовжувати пошуки самотужки. Що ближче до фіналу, то складнішими стають випробування, а світи переплітаються дедалі тісніше. Де сховано реліквію й чи вдасться Саві її відшукати, куди приведуть шляхи тамплієрів та хто він — загадковий автор рукопису? Відповіді на всі ці запитання — у третій частині гостросюжетного роману Геннадія Тітова. Розв’язка зовсім близько!
Добавлено: 25 Июль 2019 г.
Производитель:

Цена: 185 грн.
Количество:
Портников Віталій. Евора. Портников Віталій. Евора.
Евора-Лісабон-Львів. «Евора»- книжка про кохання і тугу, поезію і історію, Португалію і Україну, про єврейську долю і українську мрію. Віталій Портников – український політичний публіцист і журналіст. Народився в 1967 році в Києві. Закінчив факультет журналістики МДУ. Працював парламентським кореспондентом «Молоді України», колумністом низки українських, російських, білоруських, польських, ізраїльських, латвійських газет та інтернет-видань. Також є засновником і ведучим телевізійної дискусійної програми «Політклуб», що виходить зараз в ефірі телеканалу «Еспресо». У російській редакції Радіо Свобода веде програму «Дороги до свободи», присвячену Україні після Майдану і пострадянському простору.
Добавлено: 19 Ноябрь 2017 г.
Производитель:

Цена: 135 грн.
Количество:
Мартинюк Сергій. Народжені перемагати. Мартинюк Сергій. Народжені перемагати.
Під обкладинкою книги зібрано різні жанри: публіцистику, поезію та драматургію, кожним твором цієї книги автор підкреслює, що українці – прадавня волелюбна нація. Їх горді, незламні предки пишалися своїм українством і залишили своїм нащадкам заповіт завжди пам’ятати: ми маємо жити не тільки вільними серед вільних, а й пишатися тим, що ми українці. Саме оцей постулат – пишатися своїм українством – є актуальною проблемою для сучасних українців, і автор намагається пробудити, а то й народити такі почуття у своїх читачів. Він привертає увагу до таких деталей повсякдення, на які українці перестали зважати, але саме вони роз’їдають народну душу, впливають на її денаціоналізацію. Йому прикро, що вулиці України мають назви не українських звитяжців, а їх окупантів, та й на вулицях українських міст рідко чути українську мову. Нещодавно книгу «Народжені перемагати» відзначено престижною літературною премією імені Василя Юхимовича. Читаймо її – авторові не тільки болить Україна, він формує культ українця, тому й закликає: «Щоб стати європейцем, треба спочатку стати українцем».
Добавлено: 19 Июнь 2021 г.
Производитель:

Цена: 85 грн.
Количество:
Показано 1 - 10 (всього 23 рекомендованих товарів) Сторінки:  1  2  3  Следующая 

Создание, продвижение и поддержка интернет-магазина - студия "Evolution"